Благодійний турнір із міні-футболу «Кубок відкритих сердець»

У неділю, 30 вересня 2018 року, у Києві відбувся благодійний турнір із міні-футболу «Кубок відкритих сердець», який зібрав 16 команд соціально-відповідальних організацій.

Мета турніру — збір коштів для підтримки Центру розвитку дітей із синдромом Дауна.

Дитина з синдромом Дауна може народитися в будь-якій сім’ї, незалежно від соціального чи економічного статусу, екології або спадковості. Передбачити, вирахувати чи запобігти цьому — неможливо. У народі таких діток називають «сонячними», бо зазвичай вони дуже доброзичливі та відкриті. Вони потребують особливої підтримки.

За підсумками заходу організаторам вдалось зібрати 285 тис. грн. Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку «сонячних» малюків.

Студенти коледжу ККМГ ТНУ ім. В.І. Вернадського долучилися до організації заходу в ролі волонтерів та спробували зробити життя дітей з синдромом Дауна більш зручним, яскравим і сповненим турботи.

В рамках заходу  була спланована також розважальна програма для дітей: батути, солодка вата, ігри з аніматорами.