Фестиваль пісні і танцю «Історія моєї України в нотах» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва

18 квітня  2018 року на базі Київського державного коледжу туризму і готельного господарства відбувся  І тур фестивалю пісні і танцю «Історія моєї України  в нотах…». Студенти коледжу на фестивалі представили театралізовану вокально-танцювальну композицію «Історію надихає кохання» . В основу композиції лягла  пісня «Де ти тепер» («Місто спить» слова Б.Палійчук, музика І.Шамо, В.Гомоляка) у виконанні учасників вокальної студії  Калініченко  Дарини, Пінчук Євгенії, Нечухраної Ірини. Танцювально-театралізоване дійство представляли Коваленко Олександр, Коваленко Віталій, Дорошенко Дмитро, Береговий Денис, Похтель Дар’я, Акименко Анастасія, Видиборець Олександра, Сиваш Дар’я, Поліщук Сергій. Дякуємо художнім керівникам    Попсуй Мар’яні Миколаївні  та   Ященко Світлані Сергіївні за підготовку студентів та Махлуну Артему, студенту коледжу, – за роботу над презентацією до композиції. Бажаємо успішного виступу нашим артистам у фіналі фестивалю, що  відбудеться у травні 2018 року.