День практичної підготовки студентів коледжу на ПрАТ «Комбінат «Тепличний»

2 квітня 2018 року студенти груп ЕкЕл-11, М-11, Ек-31, Ек-41 та викладачі коледжу Бондарчук І.М., Горащенко І.І., Корнієнко Н.П., Кучма О.В., Маркова А.М., Сафіна О.В. відвідали теплиці ПрАТ «Комбінат «Тепличний» Київської області Броварського району смт. Калинівка. Комбінат є флагманом тепличного овочівництва України, в якому впроваджуються найсучасніші технології.

Екскурсію організував Решетюк Володимир Михайлович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка НУБіП України.

У рамках Дня практичної підготовки студентів представниками підприємства проведено ознайомлення студентів із сучасними технологіями вирощування огірків і помідора, а також демонстрацію роботи сучасної котельні. Саме тут і відбувається апаратне забезпечення автоматизованого регулювання мікроклімату теплиці.

Неабиякий інтерес у студентів викликала теплиця з рослинами помідора, які за вегетаційний період формують стебло довжиною до 8 м. Тут рослини вирощують на кокосових матах на краплинному зрошенні. Для запилення використовують джмелів.

Також студентів зацікавила і до певної міри вразила інформація, що вся продукція на комбінаті вирощується без застосування хімічних методів боротьби з шкідниками та хворобами. Використовують тут лише біологічні методи захисту рослин

І завершилось знайомство з комбінатом дегустацією смачної вітамінної овочевої продукції. ХРУСТКО! СМАЧНО! КОРИСНО!