День відкритих дверей у с. Тарасівка

20 березня 2018 року, в рамках акції «Плануй, вирішуй, дій!», Київським коледжем міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського було проведено профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітньої школи с. Тарасівка Києво-Святошинському району Київської області. Студенти коледжу Поліщук Сергій (гр. КМ-11), Миронюк Юлія (гр. Дл-31) і Хижняк Марина (гр. Дл-31) під керівництвом викладача коледжу Кучми Олени Володимирівни ознайомили учнів з правилами прийому та перевагами навчання в коледжі, презентували спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців і на які є є реальний попит на ринку праці Києва та України в цілому, змусили хлопців та дівчат замислитись про своє майбутнє та важливість професійного самовизначення на життєвому шляху.