Конкурс «Студент року 2017»

День студента – це свято, яке не знає національностей і віку, це свято, коли на всій нашій неосяжній планеті у цей день святкують і веселяться представники одного соціального класу, окрема категорія людства – «студенти».

З побажаннями гарних знань, звершень та миру звернулась до нинішніх студентів коледжу та студентів колишніх директор Романова Маргарита Іванівна. Під час урочистостей кращих студентів коледжу, переможців олімпіад та конкурсів у місті Києві, стипендіатів Президента України та Верховної Ради України було нагороджено грамотами та подяками, а також пам’ятними подарунками.

А також 16 листопада 2017р. в актовій залі коледжу відбувся традиційний конкурс «Студент року – 2017», в якому взяли участь кращі студенти нашого навчального закладу:

Дворянець Андрій (гр. КМ-21)

Бойко Надія (гр. МЕТ-21)

Солодко Ксенія (гр. Дл-21)

Таргонська Марина (гр. Дл-31)

Гриневич Яна (гр. Ек-21)

Яковчук Євгенія (Ек-31)

Оцінювали виступи конкурсантів вельмишановне журі:

Директор коледжу Романова Маргарита Іванівна,

Заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи  Федотов Анатолій Володимирович,

Практичний психолог коледжу Качарова Валерія Михайлівна,

керівник театральної студії, випускниця коледжу, студентка ТНУ ім. В.І. Вернадського Колесник Олена,

Переможець конкурсу Студент 2016 року, стипендіат Президента України, студент групи МТ-31 Мазніченко Костянтин.

Ведучими конкурсу були викладач коледжу Тараненко Оксана Сергіївна і студентка груми МТ-21 Акименко Анастасія.

Конкурс складався з кількох етапів: «Знайомтесь, це Я», «Оратор», «Моя майбутня професія», «Мій коник».

Всі конкурсанти показали високий рівень підготовки. Але місця розподілені наступним чином:

1 місце - Дворянець Андрій (гр. КМ-21)

2 місце - Гриневич Яна (гр. Ек-21) і Таргонська Марина (гр. Дл-31)

3 місце  -Яковчук Євгенія (Ек-31)

Святкову атмосферу для присутніх також створювали пісні вокальної студії коледжу під керівництвом Ященко Світлани та несподіваний флешмоб у виконанні колишніх студентів, а сьогодні – викладачів та співробітників коледжу.

Вітаємо наших переможців та учасників конкурсу! Бажаємо їм подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності! Коледж Вами пишається! Так тримати!