Сковородинські навчання “Пізнай себе”

2022 року в Україні відзначатимуть 300-річний ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савича Сковороди.

Міністерство освіти і науки України за ініціативи Українського фонду культури заснувало культурно-просвітницьку програму Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе», які будуть започатковані 5 жовтня цього року у Всесвітній день учителя.

Програмою Сковородинських навчань передбачене проведення освітньо-виховних, поетично-музичних і науково-просвітницьких заходів в усіх українських закладах освіти.

Педагогічний та студентський колективи нашого коледжу також активно долучатимуться до навчань.

Пропонуємо оживити у пам’яті відомості з біографії Григорія Савича переглядом презентації.