Вистава "НЕ ПОКИДАЙ МЕНЕ"

Немає такої родини, якой б не торкнулася ІІ Світова війна. Наші батьки, діди і прадіди зробили все для того, щоб сьогодні ми змогли жити під мирним небом. І наш святий обов'язок - берегти цю пам'ять і бути вірними їй...

11 травня 2017 року для ветеранів, студентів, викладачів та гостей театр-студія «#Зв'язані однією ціллю» Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського показали виставу «Не покидай мене», яка присвячена захисникам Вітчизни, що назавжди залишилися молодими, віддавши своє життя за нашу свободу, мир та спокій.

Ніхто з присутніх в залі не залишився байдужим. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної країни.