Майстер-клас з написання писанки

Писанка – це символ сонця, відродження, любові й краси. За віруваннями, писанка є джерелом зародження життя, початком Всесвіту.

Пташине яйце, розписане мініатюрним орнаментом, називають писанкою. Назва її походить від слова “писати”, тобто прикрашати орнаментом. Оздоблюються писанки геометричним, рослинним зооморфним (риби, птахи, звірі, людина), пейзажним орнаментами, християнськими символами. Це одна із стародавніх форм українського народного розпису, у якому наші пращури втілювали свої прагнення, віру.

Майстер-клас з написання писанки пройшов 12 квітня 2017 року в коледжі. Своїми  знаннями та умінням писати великодню писанку зі студентами поділилася майстриня, практичний - психолог Лілія Вікторівна Лісовська.

Учасники майстер-класу з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.