День відкритих дверей (25.03.2017)

25 березня 2017 року Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського вкотре відчинив  двері для своїх  абітурієнтів,  які бажали більше дізнатися про  навчальний заклад.

Відкрила захід директор коледжу Романова Маргарита Іванівна, яка у своєму виступі розповіла про переваги навчання в коледжі, відзначивши його профільність, наявність умов для всебічного розвитку студента, а також високі показники працевлаштування випускників.

Сьогоднішні студенти у театралізованій формі  розповіли про спеціальності  коледжу. Вони організували інформаційно-показові презентації, а також продемонстрували  творчі  таланти вокальної та театральної студій коледжу.

В цей день завітали до коледжу і випускники 2007 року, які поділилися з присутніми в залі своїми спогадами про роки навчання, висловили  слова подяки  керівництву та викладачам коледжу за здобуті знання та практичні навички.

Захід пройшов у теплій обстановці. Зацікавлена молодь виявила неабияке бажання приєднатися до дружньої коледжанської сім’ї.

Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!