Святкування Новруз Байрам 2017

Студенти і гості Таврійського національного університету відзначили свято весни та процвітання - Новруз. У святкуванні взяли участь і студенти Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

З вітальними словами до учасників свята звернулись в.о. ректора ТНУ Володимир Казарін, народний депутат України Мустафа Джемілев, заступник Представника Верховного Комісара УВКБ ООН у справах біженців Ноель Калхун. Привітали студентів зі святом весни – ансамбль народного танцю «Росток», Заслужена артистка України Інеш Кдирова, Заслужена артистка Автономної Республіки Крим та Заслужена артистка України Ельзара  Баталова. За традицією, після закінчення урочистої частини всіх присутніх пригощали стравами східної кухні.

Голос Криму

Агенство "Крымские новости"