Miss & Mister 2017

Краса, молодість, енергійність, завзятість, талановитість, креативність та багато інших рис – важлива складова кожної молодої людини, в тому числі студента. Це чудовий час розкрити себе i провести студентське життя весело, незабутньо і, головне, з користю. 7 березня 2017 року в актовій залі   коледжу   було людно та галасно,  адже коледж обирав Міс та Містера коледжу . В конкурсі взяли участь 10 найвродливіших, найпривабливіших, найкмітливіших та найсміливіших дівчат та хлопців коледжу:   ЛІТРОВА АННА , ОЛІЙНИК АНТОНІНА, ПЕЧЕНТКОВСЬКА ОЛЕКСАНДРА, ПЕТРОВСЬКА ЕСТЕР, СОЛОДКО КСЕНІЯ; ГАМАЮНОВ В’ЯЧЕСЛАВ, ПАЩЕНКО АНДРІЙ, МАРТИНЕНКО ОЛЕКСІЙ, ДОРОШЕНКО ДМИТРО,ФЕСКАНИЧ МИКОЛА.

Конкурсантам прийшлось нелегко. На шляху до перемоги було декілька  складних конкурсів, а саме: «Дефіле», «Візитка», «Вгадай що», «Я – поет» та інші.

Всi конкурси оцiнювало вельмишановне жюрi, виставляючи оцiнки за кожен номер. Весь час конкурсантiв пiдтримували друзi, одногрупники, викладачi, якi завiтали на захiд.

За підсумками всіх конкурсів перемогу здобули та отримали звання «Міс коледжу – 2017» студентка 1-го курсу СОЛОДКО КСЕНІЯ  та «Містер коледжу 2017» студент 2-го курсу ФЕСКАНИЧ МИКОЛА.

«Віце-міс коледжу 2017» та «Віце-містер коледжу 2017» стали  ПЕТРОВСЬКА ЕСТЕР та МАРТИНЕНКО ОЛЕКСІЙ.

Почесне звання «Міс чарівність» здобула  першокурсниця Печентковська Олександра, «Міс грація» - Літрова Анна,  «Міс артистичність»- Олійник Антонина. В номінації «Містер глядацьких симпатій» переміг Дорошенко Дмитро,  «Містер оригінальність» - Гамаюнов В'ячеслав , «Містер елегантность» - Пащенко Андрій.

Всі учасники отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій, а також здобули чудовий досвід участі у конкурсах.

Конкурс ще раз переконав, що наш коледж переповнений талановитими, розумними, привабливими, здібними та кмітливими студентами.