День відкритих дверей (04.03.2017)

4 березня 2017 року Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відчинив свої двері для абітурієнтів, які бажають дізнатися про вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту.

Відкрила захід директор коледжу Романова Маргарита Іванівна, яка у своєму виступі розповіла про переваги навчання в коледжі, відзначивши його профільність, наявність умов для всебічного розвитку студента, а також високі показники працевлаштованості випускників.

А розповіли про спеціальності у театралізованій студії коледжу сьогоднішні студенти. Вони організували інформаційно-показові презентації, а також поділились своїми творчими здобутками у невеличкому концерті.

Захід пройшов у теплій обстановці. Зацікавлена молодь виявила неабияке бажання приєднатися до дружньої коледжанської сім’ї.

Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!