У Коледжі відбувся Випуск - 2017!!!

3 лютого 2017 року в коледжі відбулись  урочистості  з нагоди  вручення дипломів випускникам спеціальностей «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд» та «Організація обслуговування на транспорті».  Свято , в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність, зібрало разом нашу дружну родину: студентів, викладачів, батьків.

43 випускники отримали дипломи молодшого спеціаліста, серед них 5 – дипломи з відзнакою, а саме : Зурнаджян Д.А., Лутава А.А., Романів Б.З., Федоренчук Д.Ю., Фень К.В.

Зі словами привітання до випускників звернулися директор коледжу Маргарита Іванівна Романова, представники Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського - директор інституту управління міським господарством  Кисельов Володимир  Борисович;  директор інституту управління, економіки та природокористування  Горник Володимир Гнатович; завідуючий  кафедрою здорового способу  Попічев Михайло Іванович. Вітали випускників викладачі, батьки, представники студентської ради коледжу.

Життя випускників у коледжі було сповнене не лише навчанням, а й активною громадською, культурною, спортивною діяльністю. Кращі студенти отримали грамоти та подяки від керівництва коледжу і подарунки від студентської профспілкової організації.