Конкурс «Студент року 2016»

Довгоочікуваним святом для студентів коледжу став традиційний конкурс «Студент року», що відбувся 24 листопада 2016 р.

Студентство, мабуть, найбільш цікава, запальна та емоційна частина молоді. Скільки неймовірних талантів, невичерпної енергії, потужної людської сили криється в характері кожного студента.

Конкурс «Студент року» виявляє багатогранність розвитку студента як фахівця своєї галузі, творчої особистості, лідера студентської молоді. Конкурсантами цього року стали: Дмитренко Олександра (група Дл-31), Мазніченко Костянтин (група МТ-21), Мартиненко Олексій (група КМ-21), Махлун Артем (група МЕТ-21), Миронюк Юлія (група Дл-21), Недохнюк Анна (група Ек-21), Петренко Марія (група Ек-31), Трухан Андрій (група Т-31) – які продемонстрували свої навчальні та творчі досягнення, лідерські якості в рамках конкурсів «Знайомтесь, це Я», «Оратор», «Моя майбутня професія», «Мій талант».

Журі у складі  директора коледжу Романовій М.І., заступника директора Пустовойт Л.А., викладачів коледжу Наумчук Л.М. та Денисова Д.С, студентки групи Дл-31 – переможця «Студент року –2015» Мицик Тетяни, переможців конкурсу. Отже, з усіх представників було обрано найкращих:

1 місце - Мазніченко Костянтин

2 місце - Петренко Марія

3 місце - Дмитренко Олександра та Мартиненко Олексій

бажаєо переможцям натхнення, удачі, нових творчих звершень та перемог!