Урочистості з нагоди посвяти першокурсників 2016 року у студенти ККМГ АМУ

«ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ»

Перший день осені – він незабутній:

Наче як завжди, та якось не так.

Вітер натхнення в усьому присутній,

Сонечко світить, як світить маяк.

В цей вересневий день Київський коледж міського господарства приймав до своєї великої студентської родини нових друзів – першокурсників, які склавши вступні іспити, вперше переступили поріг славетного навчального закладу.

Зі словами привітання до першокурсників звернулася директор коледжу Романова Маргарита Іванівна.

2016 рік – рік 25-річчя незалежності нашої неньки - України.

На світі  багато чудових країн,

Мені наймиліша, найкраща країна,

яка піднялася, як фенікс з руїн,

безсмертна моя Україна.

Незборимий Кобзар, образ огненний твій

Не зітерти на бурі, ні часу

В українській сім ї , славній, вольній, новій

Ми тебе не забули,Тарасе.

Студенти коледжу вшанували пам'ять про Великого Кобзаря покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко.

Але 2016 рік – це особливий рік і для нашого навчального закладу. Адже рівно 70 років тому відкрив свої двері для перших студентів наш навчальний заклад, який в 1946 році мав назву – «Київський електромеханічний технікум», а з 1947 року - «Київський технікум міського електротранспорту»

Нелегко було зачинателям першопрохідцям прокладати дорогу іншим. Але своєю незламною волею, твердим характером, потягом до знань перші викладачі та учні заклали фундамент сьогоднішньому коледжу.

За 70 років наш навчальний заклад випустив більше 23 тисяч спеціалістів. Серед них – Богославець Григорій Семенович, випускник 1968 року, голова державної екзаменаційної комісії з міського електротранспорту, один з керівників КП «Київпастранс»,кавалер ордену Знак пошани. Він звернувся з привітальним словом до першокурсників ювілейного року та вручив студентські квитки студентам груп МЕТ-11 та МДл-11.

Вся  історія нашого навчального закладу з 1946 року тісно пов’язана в першу чергу зі столицею з нашим рідним Києвом, де вчилися, проходили практику і залишалися працювати на підприємствах міського господарства наші випускники. Стратегічним партнером  коледжу вже не один десяток років є Київводоканал. Привітав студентів І курсу та вручив студентські квитки студентам груп ЕкЕл-11 та М-11 Голова правління, генеральний директор  ПАТ «АК Київводоканал»  Новицький Дмитро Юрійович. А також вручив пам’ятний подарунок нашому навчальному закладу.

До першокурсників та їхніх батьків звернувся багаторічний Голова Державної екзаменаційної комісії з екології, друг нашого коледжу Азманов Валерій Іванович. Він вручив студентські квитки студентам групи Км-11.

До студентського гурту приєдналися вступники, які закінчили школу або навчання в професійно-технічних училищах. Вони стали студентами ІІ курсу. Їх привітав і вручив студентські квитки випускник коледжу 1971 року, Відмінник освіти України, заступник директора з навчально-виробничої роботи Федотов Анатолій Володимирович.

Студенти-першокурсники  Солодко Ксенія та Кріт Андрій разом зі студентами нового набору 2016 року проголосили клятву студента.

Директор коледжу вручила нашим гостям посвідчення "Почесний викладач коледжу" та формену краватку.

Сьогодні в залі були схвильовані не лише першокурсники, а й їхні  батьки, які разом зі своїми дітьми пройшли всі  попередні випробування і для яких також відкрилася нова сторінка життя з новими радощами і хвилюваннями, новими враженнями і почуттями. Від батьків до студентів звернувся Моісеєнко Володимир Сергійович, підполковник Збройних Сил України.

Зі словами привітання та з чудовою піснею до нас завітав декан факультету управління міським господарством Кисельов Володимир Борисович.

В цец день першокурсникам відкрилася дорога не лише до здобуття знань, але й до цікавого та повноцінного студентського життя. І до свого студентського братства ії урочисто прийняла студентська рада коледжу!!!

"Ми вітаємо  вас з гарним святом

Вас чекали, шанують всіх тут.

І дозвольте всім вам зачитати,

Наш веселий студентський статут"

Після  закінчення першої частини урочистостей, свято продовжувалося в Київській міській державній адміністрації, де студентів коледжу привітали в.о. ректора АМУ Дацій О.І., декани факультетів Академії.

Київводоканал вітає студентів - майбутніх працівників сфери комунального господарства з початком нового навчального року