Навчально-практична конференція у Київському коледжі міського господарства АМУ

Традиційно, для нашого навчального закладу, 14 квітня 2016 року відбулася навчально – практична конференція. В рік, коли Коледж святкує70-річний Ювілей,  темою конференції стала – «ЯКІСТЬ ОСВІТИ: УМОВИ ФОРМУВАННЯ ТА ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ».

Головна мета конференції – узагальнення досвіду теоретичних та практичних напрацювання викладачів та визначення головних напрямків подальшої роботи педагогічного колективу по забезпеченню якості освітньої діяльності та конкурентних переваг коледжу.

За підсумками конференції окреслені вимоги щодо пріоритетних напрямів діяльності  педагогічного колективу, а саме: забезпечення якісного рівня  організації освітнього процесу, що відповідає стандартам вищої освіти і  забезпечує здобуття особами якісної вищої освіти та   спряє вирішенню  основних задач соціалізації молодої людини..

У контексті конференції було висвітлено та обговорено наступні питання:

1. Система забезпечення якості освіти у коледжі

2. Педагогічна майстерність викладача та її вплив на якість навчання

3. Індикатори, що характеризують стан освіти і якість освітньої діяльності

4. Основні фактори формування творчої особистості  педагога

5. Зарубіжний досвід оцінювання якості викладацької роботи

6. Вплив творчих здібностей викладача на якість підготовки студентів

7. Портфоліо як мірило професійно-педагогічної компетентності викладача коледжу

За наслідками конференції підготовлений збірник матеріалів навчально-практичної конференції, які висвітлюють широке коло актуальних проблем по забезпеченню якості освітньої діяльності коледжу.