ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

7 квітня 2016 року в спортивному залі Київського коледжу міського господарства відбулися військово-спортивні змагання серед студентів першого курсу.

Спортивне свято було не просто динамічним і захоплюючим, а ще й сповнене яскравих видовищних моментів та спортивної боротьби. Сценарій змагань містив багато різноманітних та цікавих конкурсів, веселих естафет.

За змаганнями спостерігало журі. У залі відчувався дух здорової конкуренції і підтримки, і не важливо, хто набрав більше балів, головне, що всі отримали заряд позитивних емоцій.

За підсумками місця розподілилися наступним чином. Перше місце посіли студенти групи КМ-11. Другими на цей раз виявилася  команда групи ТД-11. Третіми стали студенти групи Ел-11. Четверте місце – МДл-11 та Ек-11.