У Коледжі відбувся Випуск - 2015!!!

У залі відчувалася атмосфера свята, а у випускників - хвилювання...

Зі словами привітання до молоді звернувся в.о.ректора Академії доктор економічних наук, професор Дацій О.І.

Особливо зворушливо привітала випускників директор коледжу Романова М.І.

Цього святкового дня одержали путівки у самостійне життя 34 молодші спеціалісти.

Серед них дипломи з відзнакою отримали Завадський Дмитро (Ел-41), Запольський Євген (Ел-41), Матвієнко Олексій (Ел-41).

Кращих випускників було нагороджено Грамотами за успіхи у  навчанні, активну участь у культурному та спортивному житті коледжу.

З любов’ю та щирістю випускників привітали завідувач відділення по спеціальності Бондарчук Інна Михайлівна, керівники груп - Корнієнко Надія Петрівна (Ел-42к), Нестерець Сергій Васильович (Ел-41).

Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди - батьки випускників. Від імені педагогічного колективу батькам кращих випускників було вручено Подяки.

Випускників вітали студентська рада коледжу та колектив театральної студії.

Від випускників пролунали щирі слова вдячності на адресу викладачів та адміністрації коледжу. Закінчилося свято традиційним танком випускників із викладачами коледжу.

ВІТАЄМО!!!