Тиждень циклової комісії "Електротехнічного обладнання будівель і споруд"

З  27  по 31 жовтня 2014 року у коледжі пройшов тиждень циклової комісії "Електротехнічного обладнання будівель і споруд". Тиждень  був насичений цікавими заходами, до проведення яких було залучено чимало студентів та викладачів.

Розпочався тиждень Презентацією «Історія спеціальності та її перспективність в галузі міського господарства». Студенти та викладачі циклової комісії показали важливість вивчення дисциплін «Теоретичні основи електротехніки», «Фізика», «Математика», «Електротехнічні матеріали», «Електричний привод, електрообладнання і основи управління». Студенти коледжу продемонстрували діючі стенди електричних приладів.

30 жовтня відбувся відкритий захист виробничої практики у вигляді конференції на тему:  «Суть та соціальна вагомість майбутньої професії», на якій студенти IV курсу продемонстрували особливості практичного навчання, соціальну вагомість майбутньої професії та іміджеву привабливість.

31 жовтня відбулося відкрите заняття  в групі ЕлКм-11 з предмету «Технологія. Вступ до спеціальності» на території Тягової підстанції № 9 КП "Київпастранс".