Поселення в гуртожиток

ІІІ-ІV курси: поселення 1 та 2 вересня з 10.00 до 16.00

ПОРЯДОК ПОСЕЛЕННЯ У ГУРТОЖИТОК КОЛЕДЖУ

за адресою вул. Глазунова, 2/4

1.     Довідку про стан здоров’я  та флюорографію.

Медогляд проходити в студентській поліклініці за адресою: станція метро «Політехнічний інститут» , вул. Політехнічна 25/29, 3-й поверх,  кабінет 314 ( з 9.00 до 16.00).

2.     Квитанцію про сплату за проживання у гуртожитку за чотири місяці.

Рахунок на оплату отримати в кабінеті № 101 (бухгалтерія коледжу) з 10.00 до 13.00.

Оплата за один місяць проживання у гуртожитку складає 220 гривень.

3.      Написати заяву на ім’я директора коледжу Романову М.І. (зразок заяви надається).

4.     Направлення для поселення у гуртожиток отримати у завідувачів відділень по спеціальностям :

(новий набір)

·       Демехіна Ірина Петрівна (групи Ел-11к, Ек-11к, М-11, КМ-11, Ел-21, Ек-21, М-21)

·       Авершина Людмила Григорівна (групи Д-11, Т-11, Мт-11, Дл-11к, Дл-21к, Дл-22к)

Примітка:

1. Обов’язково ознайомитися з правилами проживання у гуртожитку.

2. Після поселення обов’язково до 1 жовтня 2014 року зареєструватися за місцем тимчасового проживання (гуртожиток коледжу). (Дні прийому паспортистки буде оголошено додатково).

З Р А З О К        З А Я В И

Директору коледжу

Романовій М.І.

Студента (ки)  групи  __________________

(прізвище, ім’я по батькові повністю)

який (яка)  проживає за адресою

телефон _____________(домашній)

___________________(мобільний)

Заява

Прошу надати місце у гуртожитку.

З правилами та обов’язками студентів, які проживають у гуртожитку ознайомлений (ознайомлена), зобов’язуюсь їх виконувати.

Дата                                                                                                                                                                        Підпис