Єдина країна!

Шановні друзі !

Наша Батьківщина   не раз переживала часи сили  і слави, мала справді легендарних героїв, мужньо переносила найважчі випробування, але ніколи не поневолювала інші народи.

Сьогодні для країни  - один  із найскладніших  періодів своєї новітньої історії. Під загрозою опинилися суверенітет  і незалежність нашої держави. Виникла загроза територіальній цілісності  України. Ми засуджуємо дії, спрямованіі на захоплення окремих українських територій за допомогою військової сили.

Ми закликаємо всіх до згуртованості, консолідації і національної  єдності.

Дорогі друзі, сьогодні  важливо зберігати спокій, не піддаватися на провокації, бути виваженими та толерантними!

Ми підтримуємо дії Верховної Ради  і Уряду України, спрямовані на побудову демократичного суспільства та збереження незалежності і цілісності нашої держави.

Викладачі та  студенти коледжу.