Тиждень комісії "АТП"

У ході тижня циклової комісії «Автоматизація технологічних процесів»

відбулося засідання круглого столу за участю представників ПАТ «АК «Київводоканал»:

Яковлєва Вікторія Олександрівна

Радник голови правління ПАТ «АК «Київводоканал» з питань інформаційної політики.

(зліва на право)

Січкар Павло Георгійович

Заступник директора департаменту експлуатації каналізаційного господарства з загальних питань, випускник коледжу 1971р.

Кельвич Віталій Григорович

Заступник начальника управління експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій, випускник коледжу 1975р.

Чілікін Микола Георгійович

Начальник цеху з експлуатації та технічного обслуговування контрольно-вимірювальних приладів, засобів автоматики та телемеханіки, випускник коледжу 1975р.

Під час засідання учасників круглого столу всебічно розглянути питання ролі і місця Київводоканалу у забезпечені киян чистою водою, перспективи розвитку водопостачання та водовідведення у місті Києві; питання екологічної безпеки.

Значне місце у розмові студентів і керівників Київводоканалу було відведено професійної орієнтації і якості навчання майбутніх фахівців, укріпленню та розвитку співпраці коледжу і ПАТ «АК «Київводоканалу»