Ви є тут

Комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

 

Голова циклової комісії

Корнієнко Надія Петрівна

Спеціаліст вищої категорії

Члени циклової комісії

Бондарчук Інна Михайлівна

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Волгіна Наталія Ярославівна

Спеціаліст другої категорії

Гринчук Ольга Володимирівна (завідувач відділом практики)

Спеціаліст вищої категорії

Олійник Ірина Миколаївна

Спеціаліст другої категорії

Плешивцева Інна Андріївна

Спеціаліст першої категорії

 

   Неможливо уявити собі надійне і стабільне майбутнє нашої незалежної України без освічених високопрофесійних фахівців, здатних вирішувати складні технічні завдання та забезпечувати експлуатацію електротехнічного обладнання, без якого не може функціонувати жоден чи то висотний, чи то одноповерховий будинок, чи то монополіст-завод, чи то скромний офіс приватного підприємця, чи то мільярдний мегаполіс, чи то невеличке село. Викладання навчальних дисциплін за профілем комісії в коледжі було розпочато в 1946 році викладачами Кириловим М.С., Візенталем К.Й., Завістовським Л.Й., Вергуненко В.О., яким завдячують багато поколінь ліфтовиків-електромеханіків.

   Розвиток циклової комісії здійснювався під безпосереднім керівництвом голів циклових комісій Костенко І.М., Лавінського С.Ю., Погребної О.А. Комісію очолювали і випускники коледжу Бондарчук І.М., Тімохіна Т.В., Кучерук О.О. Сьогодні на чолі циклової комісії стоїть також випускниця коледжу Корнієнко Н.П.

   У різні роки в складі комісії працювали талановиті викладачі Павлов В.М., Тонковид В.І., Барабан Т.П., Шарий І.К., Сторожук Л.О., Пермінов О.С., Романчук В.М., Олешко М.І.

   З метою реалізації себе в педагогічній діяльності повертаються до коледжу випускники, які сьогодні працюють викладачами, а саме: Бондарчук І.М., Гринчук О.В, Олійник І.М.

   Навчання і розвиток творчого потенціалу, формування студента як особистості – це ті завдання, які успішно вирішує циклова комісія завдяки створеній атмосфері поваги, взаємопорозуміння, відповідальності та доброзичливості.

   Значна частина лекцій, методичних розробок, указівок та інструкцій до виконання робіт для студентів денного та заочного відділень доступні в паперовій та електронній формах.

   Викладачі комісії практикують виконання віртуальних лабораторних робіт, самостійне тренування студентів у збиранні схем, бінарні заняття, заняття на виробництві та багато інших форм активізації освітнього процесу.

  Щороку зростає кількість студентів, які володіють сучасними технологіями проведення розрахунків, виконання графічних матеріалів за допомогою комп’ютерної графіки, освоюють сучасні методи електрообладнання та електроустаткування.

    Комісія проводить підготовку висококваліфікованих спеціалістів, яких сьогодні потребує держава.

 

Бондарчук Інна Михайлівна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист