Ви є тут

Комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Комісія проводить підготовку висококваліфікованих спеціалістів, яких потребує сьогодні Держава.

Розвиток циклової комісії здійснювався у різні роки під безпосереднім керівництвом голів циклових комісій Лавінського Сергія Юрійовича, Погребної Олімпіади Андріївни, Бондарчук Інни Михайлівни. З 2010 року до 2012 рік комісію очолювала Тімохіна Тетяна Вікторівна, випускниця коледжу. З 2012 року комісію очолює Бондарчук Інна Михайлівна.

Викладання навчальних дисциплін за профілем комісії в коледжі було розпочато в 1946 році викладачами Кириловим М.С., Візенталем К.Й., Завістовським Л. Й., Вергуненко В.О., яким завдячують багато поколінь ліфтовиків-електромеханіків. У різні роки в складі комісії працювали талановиті викладачі Павлов В.М., Тонковид В.І., Барабан Т.П., Шарий І.К., Сторожук Л.О., Пермінов О.С., Романчук В.М. 

 Значна кількість випускників повертається до циклової комісії з метою реалізувати себе в педагогічній діяльності, серед них: Бондарчук І.М., Тімохіна Т.В., Кучерук О.О., Швидка М.С., Ведмідь О.М., Гринчук О.В., Корнієнко Н.П. Сьогодні у  складі комісії також працюють Олешко М.І., Тарабан О.Г., Романенко Р.О.